Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /usr/local/www/webs/cz/startrek/magazin/index.php:9) in /usr/local/www/webs/cz/startrek/magazin/stranky/ard/guestbook.inc.php on line 183

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /usr/local/www/webs/cz/startrek/magazin/index.php:9) in /usr/local/www/webs/cz/startrek/magazin/stranky/ard/guestbook.inc.php on line 183

Vítejte v naší knize návštěv


Klikněte ZDE pro přidání nového příspěvku.
1
October 23, 2006 - 09:25 AM
Lamar

  Já myslím, že je to dobré.
Delete entry # 1
2
October 18, 2006 - 02:20 PM
Deaconn:

  No...co mám říct... grafické zpracování postav se mi nelíbí, nemám ráda tyhle zpotvořeniny...už od mateřské školky :/
Delete entry # 2
3
October 18, 2006 - 11:16 AM
Deaconn
Deaconn@centrum.cz http://www.trekkies.cz/view.php?cisloclanku=2006080016

  Pantarei: Tušil sem to :)) Potíž je v tom, že už to tak úplně nezáleží na mě. Já už ten komix ani nemám. Pokud vyjde, tak na www.trekkies.cz. Kdy? To nezáleží na mě. Ale pokud bys byla proti, neměl by pro mě být problém to zatrhnout. S kopiemi pro tvé stránky by taky neměl být problém, autor sem já a mě to neva, jsem rád, že se to tak dostane k více lidem. A snad by šlo i to, abys to viděla jako první po naskenování, to ještě uvidim, na to je ještě hromada času. Je to totiž až pátý díl. Zatím vyšel jen jeden (i když je jich už 8) a vycházejí hodně pomalu. Pro ukázku jak to tak zhruba vypadá dávám nahoru odkaz na první díl.
Delete entry # 3
4
October 18, 2006 - 10:20 AM
Pantarei

  Deaconn: Ty vtipy jsou tady taky :)) Hmm... něco za něco? Chtěla bych to vidět před tím, než to půjde ven a ráda bych kopie sem pro magazín. A taky chci vědět kde to necháš vyjít :)
Delete entry # 4
5
October 17, 2006 - 10:14 PM
Deaconn
Deaconn@centrum.cz

  Lamar: chápu, chápu, vždyť já to také netvrdím :))

Pantarei: Éhm... no, takhle, už je to nějaký čas, co jsem četl na ZA nějaké vtipy od tebe (o Federaci, O Klingonech apod.). Tak si říkám; Vadilo by ti amatérské comicsové zpracování některých z nich?? Tím myslím zcela nezištně publikovaných na netu?
Delete entry # 5
6
October 17, 2006 - 11:30 AM
Lamar

  Dea: No, já netvrdím, že co vyjde na netu v e-formě, je nutně brak. Jen prostě, když se mohu probírat jednotlivými listy, které tak krásně šustí a dokreslují atmosféru klidu a pohody podzimního dne tráveného u krbu, se sklenkou v ruce, oblíbenou knihou na klíně...
Delete entry # 6
7
October 09, 2006 - 02:47 PM
Laggar

  I mě opět těší pročítat mezi řádky těch, které jsem znal ve svém raném nevycválaném mládí. Vzpomněl jsem si na naše někdejší fungování a byv zasažen nostalgickými vzpomínkami zamáčkl jsem v oku slzu dojetí. Nenapadlo by mě, že ještě někdy ztracené druhy a družky z paluby FSS Pantarei objevím.
Je mi věru opravdu stydno, že jsem o těchto stránkách neměl ani tucha. A netušil bych nic ani doposud, kdyby nedošlo k náhodnému vygooglování. Takže jsem rád, že vás tu mé senzory zachytily. 8-)
Delete entry # 7
8
October 09, 2006 - 11:53 AM
Pantarei

  Laggar: No jak to, žes to nevěděl?? Takový flakáč, no styď se!!!
btw ráda tě "čtu" ;)
Delete entry # 8
9
October 08, 2006 - 10:36 PM
Laggar

  Jak to, že jsem nevěděl, že tyhle stránky existují? :-P
Delete entry # 9
10
October 05, 2006 - 03:25 PM
Deaconn

  Pantarei: Zkraje se přiznávám, že ke Kaře jsem se ještě nedostal. Naposled jsem od tebe četl tuším tu svéráznou adaptaci Červené Karkulky do světa ST na Základně Antares. A líbilo se. No a samozřejmě, kdysi dávno na úplně jiných stránkách všechny povídky o lodi FSS Pantarei NX-4747 (pamatuju dobře?) a jejím palubním počítači. Dodnes tuším, že se mi nejvíc líbila druhá a čtvrtá. Jinak povídky na netu už delší dobu nečtu, protože o četbu já mám postaráno až to už není zdrávo. To si vždycky říkám, až přečtu tyhle tři knihy, budu mít konečně čas dohnat to ostatní, ale ne, oni musí vydat další hromady věcí, které mě lákají. Naposled něco vydali předevčírem. A v pondělí jsem se konečně začetl do toho ST v Aj a je to docela náročné na slovní zásobu, zato čtivé, poutavé a srozumitelné. Zatím jsem přečetl jen jednu kapitolu (asi z jednadvaceti), takže to jde docela pomalu. A to mám anglický Treky doma ještě dva :))
Delete entry # 10
[Top] Stránka # 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ... of 19 [Bottom]


PHP Guestbook Info